Wanneer
- di 20 mei 2025 van 08:00 tot 19:00
Locatie
Dompel je een hele dag onder in de wereld van art-nouveau & hedendaagse kunst.
In de voormiddag stappen we onder begeleiding van een gids de betoverende wereld van het voormalig internationaal meisjespensionaat binnen in Onze-Lieve-Vrouw-Waver. We laten ons leiden langs indrukwekkende hoogtepunten van het historische gebouwencomplex en bezoeken de feeërieke wintertuin in art-nouveaustijl uit 1900.
Na de gezamenlijke lunch reizen we verder naar Geel waar we de beeldentuin van Hugo Voeten bezoeken. In deze 15 hectare grote private Beeldentuin staan honderden werken van tientallen kunstenaars opgesteld die een speciale dialoog met de natuur en het landschap aangaan. De tuin omvat verschillende zones met een andere sfeer waaronder een ontwerp van Jacques Wirtz en Erik Dhont. Hugo Voeten gaf er vervolgens zijn eigen toets aan. Zijn collectie omvat parels uit de moderne en hedendaagse kunst met werk van o.a. Panamarenko, Wim Delvoye, Pavel Koichev, Emil Popov, Krum Damianov en vele anderen.
Er zal een hele dag gestapt worden en deelnemers moeten langdurig rechtstaan tijdens de gidsbeurten. Het is belangrijk dat alle deelnemers beschikken over een goede basisconditie.
De deelnameprijs 56 € is inclusief busvervoer, lunch, toegangstickets en gegidste rondleidingen.
Meer informatie over het busvervoer ontvangt u na inschrijving.
Voorzieningen
Contact
- info@oudsbergen.be
- Tel.
- 089 810 100
- Website
- www.webshop.oudsbergen.be