Gemeenteraad

Lode Ceyssens

Burgemeester en voorzitter van de gemeenteraad (CD&V)

Contact

lode.ceyssens@oudsbergen.be

Benny Spreeuwers

Schepen (CD&V)

Contact

benny.spreeuwers@oudsbergen.be

Ilse Wevers

Schepen (CD&V)

Contact

ilse.wevers@oudsbergen.be

Marco Goossens

Schepen (CD&V)

Contact

marco.goossens@oudsbergen.be

Hanne Schrooten

Schepen (CD&V)

Contact

hanne.schrooten@oudsbergen.be

Kurt Plessers

Schepen (CD&V)

Contact

kurt.plessers@oudsbergen.be

Jo Seutens

Schepen (CD&V)

Contact

jo.seutens@oudsbergen.be

Frans Heijlen

Gemeenteraadslid (CD&V)

Lydie Jacobs

Gemeenteraadslid (CD&V)

Raf Vliegen

Gemeenteraadslid (CD&V)

An Knoops

Gemeenteraadslid (CD&V)

Sara Nies

Gemeenteraadslid (CD&V)

Kristel Schrooten

Gemeenteraadslid (CD&V)

Lieve Dierickx

Gemeenteraadslid (CD&V)

Rob Haex

Gemeenteraadslid (CD&V)

Ivan Roosen

Gemeenteraadslid (CD&V)

Michel Creemers

Gemeenteraadslid (CD&V)

Jan Schonkeren

Gemeenteraadslid (Open Oudsbergen)

Bart Beelen

Gemeenteraadslid (Open Oudsbergen)

René Leyssen

Gemeenteraadslid (Open Oudsbergen)

Renaud Hamal

Gemeenteraadslid (N-VA)

Patrick Creemers

Gemeenteraadslid (N-VA)

Ilse Creyns

Gemeenteraadslid (N-VA)

Katy Craeghs

Gemeenteraadslid (N-VA)

Katrien Raemaekers

Gemeenteraadslid (N-VA)

Frieda Gijbels

Gemeenteraadslid (N-VA)

Vanita Mertens

Gemeenteraadslid (Groen)

Guy Bodeux

Algemeen directeur

guy.bodeux@oudsbergen.be 

Agenda en verslagen

Kalender

De gemeenteraad vergadert elke vierde maandag van de maand om 20 uur in het gemeentehuis in Meeuwen (Dorpsstraat 44). Opgelet, deze data kunnen nog wijzigen.

  • 29 januari 2019
  • 25 februari 2019
  • 25 maart 2019
  • 22 april 2019
  • 27 mei 2019
  • 24 juni 2019
  • 22 juli 2019
  • 26 augustus 2019
  • 23 september 2019
  • 28 oktober 2019
  • 25 november 2019
  • 23 december 2019