College van burgemeester en schepenen

Lode Ceyssens

Burgemeester

Lode
Contact

lode.ceyssens@oudsbergen.be

Bevoegdheden
  • Ruimtelijke ordening en omgevingsvergunningen
  • Veiligheid: politie en brandweer
  • Rechtszaken

Benny Spreeuwers

Schepen

Benny
Contact

benny.spreeuwers@oudsbergen.be

Bevoegdheden
  • Burgerlijke stand
  • Evenementen, feesten en plechtigheden
  • Economie
  • Begraafplaatsen

Ilse Wevers

Schepen

Ilse
Contact

ilse.wevers@oudsbergen.be

Bevoegdheden
  • Sport
  • Cultuur
  • Bibliotheek

Marco Goossens

Schepen

Marco
Contact

marco.goossens@oudsbergen.be

Bevoegdheden
  • Openbare werken
  • Mobiliteit
  • Milieu
  • Kinderen en jongeren
  • Onderwijs

Hanne Schrooten

Schepen

Hanne
Contact

hanne.schrooten@oudsbergen.be

Bevoegdheden
  • Communicatie, participatie en onthaal
  • Toerisme
  • Duinengordel

Kurt Plessers

Schepen

Kurt
Contact

kurt.plessers@oudsbergen.be

Bevoegdheden
  • Patrimonium
  • AGB
  • Sociale zaken

Jo Seutens

Schepen

Jo
Contact

jo.seutens@oudsbergen.be 

Bevoegdheden
  • Personeel en organisatie
  • Financiën
  • ICT

Guy Bodeux

Algemeen directeur

Contact

guy.bodeux@oudsbergen.be